Информация о товаре
| Garums | 250 cm |
|---|---|
| Platums | 11.5 cm |
| Smalkums | 100 |
| Produkta veids | Smilšpapīrs ruļļos |
| Zīmols | Mirka |
| Vispārējie izmēri | 250 x 11.5 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Apstrādes materiāls | Koks, Plastmasas |
| Штрихкод | 500210459 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: СЛИПМАТЕРИАЛ МИРОКС 115ММ X 2,5М 100