Информация о товаре
| Pašskrūvējošais tips | Ar uzgriezni |
|---|---|
| Garums | 28 mm |
| Diametrs | 4.8 mm |
| Pārklājums | Cinkots, Krāsots |
| Iespējamais materiāls | Metāls |
| Produkta veids | Pašvītņojošās skrūves |
| Zīmols | Essve |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Standarts | DIN 7504K |
| Vienību skaits iepakojumā | 250 |
| Papildus informācija | Brūns - RAL8017. |
| Izcelsmes valsts | Lietuva |
| 0 € uz pakomātu | Skrūvgriezis Makita E-13524, 10 cm, 6 gab. |
| Parastā cena | Griezes momenta atslēga Yato YT-07605, 481 mm |
| Штрихкод | 501903804 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: СКРЕПКА КРЫШИ 4.8X28MET+EPDM RAL8017 250