Информация о товаре
| Krāsa | Balta krās. |
|---|---|
| Uzstādīšana | Iedzenama |
| Vada forma | Plakans |
| Vienību skaits iepakojumā | 100 |
| Produkta veids | Kabeļa turētājs |
| Zīmols | Thorsman |
| Modelis | TC 6 x 10 |
| Garums | 25 mm |
| Platums | 2.5 mm |
| Materiāls | Metāls, Polipropilēns (PP) |
| Stieples diametrs | 6 - 10 mm |
| Temperatūras izturība | -40 - 80 °C |
| Izcelsmes valsts | Francija |
| Штрихкод | 501822890 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: СКАВА TC 6X10B БЕЛЫЕ