Информация о товаре
| Maisījuma tips | Dekoratīvs |
|---|---|
| Vielas/maisījuma pielietojums | Flīžu spraugu šuvošanai |
| Produkta svars ar iepakojumu | 25 kg |
| Darba temperatūra | +5 - +25 °C |
| Produkta veids | Tepe |
| Zīmols | Ceresit |
| Modelis | CE33 comfort GREY |
| Krāsas nosaukums | PELĒKS Nr. 07 krās. |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Maisījuma un ūdens attiecība | 7,5 l : 25 kg |
| Patēriņš | 1,1 kg/dm³ |
| Sasalšanas laiks | 90 min |
| Spraugas platums līdz | 8 mm |
| Lietošanas laiks | 90 min |
| Izmantošana | Cementkrāsas šuvju tepe flīžu šuvju aizpildīšanai līdz 8 mm platumā. Viegli lietojama šuvju tepe keramisko sienu un grīdas flīžu līmēšanai paredzētām virsmām, kas pakļautas nelielām un vidējām slodzēm. |
| Maisījuma sastāvs | Cementa maisījums ar minerālvielām un polimēru modifikatoriem |
| Papildus informācija | Nav piemērots apsildāmajām grīdām. Maisījums ir nodilumizturīgs, paredzēts iekšdarbiem un ārdarbiem. |
| Signālvārds | UZMANĪBU |
| Drošības prasību apzīmējums. Reakcija | P305 + P351 + P338 SASKARĒ AR ACĪM: Uzmanīgi izskalot ar ūdeni vairākas minūtes. Izņemt kontaktlēcas, ja tās ir ievietotas un ja to var vienkārši izdarīt. Turpināt skalot. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Штрихкод | 500949305 |
Узкий шов
Цементный раствор для заполнения швов шириной до 8 мм.
СВОЙСТВА
- Устойчивый цвет
- Эластичный
- Для внутренних и наружных работ
- Легок в использовании
- Оптимальная заполняемость
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: СЕРЫЙ ПЛИТКИМ СТЫКОВОЙ CE33/07 25КГ