Информация о товаре
| Garums | 12 cm |
|---|---|
| Diametrs | 8 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Mūra |
| Produkta veids | Urbju komplekts |
| Zīmols | Bosch |
| Darbības zonas garums | 8 cm |
| Komplekts | 7 gabali: 3; 4; 5; 5,5; 6; 7; 8 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 07 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Urbju komplekts mūrim. Turētājs |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 500554690 |
- Тип: Комплект спиральных сверл для кирпичной кладки
- Диаметр сверлильного отверстия: 3/4/5/5,5/6/7/8 мм
- Подходящий материал: Кирпич/камень
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: СВРЕДЛА ДЛЯ КИРПИЧА 7ШТ, PROMOLINE