СВЕРЛО СПИРАЛЬНОЕ ДЛЯ ДЕРЕВА 10X400MM D-07440
€3,53
Pieejams uzreiz
Информация о товаре
| Garums | 40 cm |
|---|---|
| Diametrs | 10 mm |
| Montāžas veids | Sešstūris |
| Apstrādes materiāls | Koks |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Makita |
| Darbības zonas garums | 33 cm |
| Svars | 0.13 kg |
| Urbja tips | Vītņveida |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Darbības zonas garums: 330 mm. Montāžas veids: Sešstūris |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| 0 € uz pakomātu | Spirālveida koka urbis Makita 3D E-07820, koks, hex, 13 mm x 40 cm |
| Parastā cena | Spirālveida koka urbis Makita D-15992, koks, hex 1/4, 6 mm x 20 cm |
| Штрихкод | 500221042 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: СВЕРЛО СПИРАЛЬНОЕ ДЛЯ ДЕРЕВА 10X400MM D-07440