Информация о товаре
| Garums | 7.5 cm |
|---|---|
| Diametrs | 4.2 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Metāla |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Bosch |
| Darbības zonas garums | 4.3 cm |
| Urbja tips | HSS-G |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Darbības zonas garums: 43 mm. Montāžas veids: taisne |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 500872015 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: СВЕРЛА ДЛЯ МЕТАЛЛА HSS-G 4,2MM 1ШТ.