Информация о товаре
| Garums | 6.5 cm |
|---|---|
| Diametrs | 3.3 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Metāla |
| Produkta veids | Urbji |
| Zīmols | Bosch |
| Darbības zonas garums | 3.6 cm |
| Urbja tips | HSS-G |
| Komplekts | 2 gab. |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Darbības zonas garums: 36 mm. Montāžas veids: taisne. Detaļu materiāls: metāls |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 500874217 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: СВЕРЛА ДЛЯ МЕТАЛЛА HSS-G 3,3ММ 2 ШТ