Информация о товаре
| Garums | 31 cm |
|---|---|
| Ar paplašinātāju | Nē |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Produkta veids | Spīles |
| Zīmols | Okko |
| Platums | 16.5 cm |
| Svars | 9.5 kg |
| Materiāls | Čuguns |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Skrūvspīles ar pamatni. Garums: 370 mm. Platums: 185 mm. Materiāls: tērauds. Ar paplašinātāju: nē. Skaits: 1 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 502159579 |
Прочные металлические клещи Vagner SDH с основанием. Ширина захвата клещей составляет до 100 мм. Вес клещей: 9,5 кг.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: РУЧНЫЕ ЗАЖИМЫ С ОСНОВАНИЕМ VG135 100MM