РУБЕЖНЫЕ ЛЕНТЫ SPECIALIST+ PREMIUM 5 MX27 MM
€8,37
Pieejams uzreiz
Информация о товаре
| Garums | 5 m |
|---|---|
| Lentas materiāls | Metāls |
| Precizitātes klase | 2 |
| Klasificēts | Centimetri |
| Ar fiksatoriem | Jā |
| Produkta veids | Ruletes |
| Zīmols | Specialist+ |
| Modelis | Premium |
| Lentas platums | 27 mm |
| Mērogs | 1mm |
| Ar rokturi | Nē |
| Magnētiskais gals | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 502330326 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: РУБЕЖНЫЕ ЛЕНТЫ SPECIALIST+ PREMIUM 5 MX27 MM