Информация о товаре
| Maisījuma tips | Izlīdzinošs |
|---|---|
| Vielas/maisījuma pielietojums | Apdares darbiem, Grīdas pamatnes līdzināšanai, Iekšējā apmetuma darbiem, Ārējā apmetuma darbiem |
| Produkta svars ar iepakojumu | 25 kg |
| Darba temperatūra | +5 - +30 °C |
| Produkta veids | Remontjava |
| Zīmols | Saint-Gobain Weber |
| Modelis | s06 |
| Maisījuma un ūdens attiecība | 4,04, 5 l: 25 kg |
| Patēriņš | 1,9 kg/m2 |
| Slāņa biezums | 2 - 10 mm |
| Lietošanas laiks | 60 min |
| Izmantošana | Paredzēts sienu, grīdu, kāpņu, balkonu un fasāžu remontam, kā arī betona pamatu izlīdzināšanai pēc veidņu noņemšanas. |
| Maisījuma sastāvs | Cements, smiltis, modificējošas piedevas |
| Штрихкод | 500217186 |
Смесь пластичная, хорошо сцепляется с основанием, устойчива к морозу, устойчива к влаге, при затвердевании минимально усаживается. Смесь предназначена для ремонта и выравнивания бетонных поверхностей (стен, потолков, полов) в помещениях и на открытом воздухе, для устранения дефектов после завершения бетонных работ.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Больше от Weber
Написать отзыв
Написать отзыв о: РЕМОНТНАЯ СМЕСЬ WEBER S06 25КГ