Информация о товаре
| Diametrs | 260 mm |
|---|---|
| Materiāls | Gumija, Metāls |
| Produkta veids | Ritenīši |
| Zīmols | Okko |
| Platums | 90 mm |
| Krāsa | Melna krās., Sudraba krās. |
| Piederums piemērots | 000051139078 |
| Papildus informācija | Iekšējā cauruma diametrs 16mm, dziļums 50mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Штрихкод | 501713790 |
Прочные колеса для садовых тачек. В комплект входит 1 шт. колесо. Ширина колес для садовых тачек составляет 90 мм, а диаметр - 260 мм.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: РЕЗЕРВНЫЕ КОЛЕСА HT020 10X3.50-4