ПРЯМАЯ МЕТАЛЛИЧЕСКАЯ ЛОПАТА ДРЕНАЖНАЯ S6127 HH
€4,54
Pieejams uzreiz
Информация о товаре
| Garums | 120 cm |
|---|---|
| Ar rokturi/kātu | Jā |
| Darbības daļa | Nav asu stūru |
| Produkta veids | Taisnas drenāžas lāpstas |
| Zīmols | Haushalt |
| Darbības zonas platums | 16 cm |
| Svars | 1.56 kg |
| Darba daļu materiāls | Tērauds |
| Kāta materiāls | Metāla sakausējums |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Platums: 16 cm. Kopējais garums: 120 cm. Svars: 1.56 kg. |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 502339945 |
ПРЯМАЯ МЕТАЛЛИЧЕСКАЯ ЛОПАТА ДРЕНАЖНАЯ S6127 O
Дренажная лопата с металлическим черенком, эргономичной ручкой и прочной специально оформленной стальной головкой.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ПРЯМАЯ МЕТАЛЛИЧЕСКАЯ ЛОПАТА ДРЕНАЖНАЯ S6127 HH