Информация о товаре
| Garums | 3000 mm |
|---|---|
| Platums | 28 mm |
| Augstums | 27 mm |
| Skārda biezums | 0.6 mm |
| Profila veids | UD |
| Produkta veids | Ģipša kartona profili |
| Zīmols | Knauf |
| Izmantošanas mērķis | Griestiem, Ģipškartona paneļi stiprināšanai pie griestiem |
| Materiāls | Metāls |
| Штрихкод | 500515496 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Больше от Knauf
Написать отзыв
Написать отзыв о: ПРОФИЛЬ МЕТАЛЛИЧЕСКИЙ KNAUF 0.6 UD 28/27 3.0M