Информация о товаре
| Acs izmērs, mm | 8 x 8 |
|---|---|
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Platums | 100 mm |
| Biezums, µm | 0.5 |
| Siltumvadītspējas koeficients, W/(mk) | 0.03 |
| Zīmols | Ejot |
| Materiāls | Metāls |
| Ruļļa garums | 2 m |
| Materiāla blīvums g/m2 | 100 |
| TOP prece | Līme - armēšanas maisījums siltināšanas sistēmu Sakret BAK, 25 kg |
| Штрихкод | 500206060 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ПРОФИЛЬ КОКОЛА ЕЙОТ 100MM 2M 0,8MM