ПОЛ ВИНИЛОВЫЙ SPC R089 2400X58X18 КОРИЧНЕВЫЙ
€3,90
Pieejams uzreiz
Информация о товаре
| Garums | 240 cm |
|---|---|
| Augstums | 5.8 cm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Materiāls | Plastmasa |
| Stiprinājums | Līmējamas vai stiprināmas sijas |
| Produkta veids | Grīdlīstes |
| Zīmols | Kronospan |
| Kolekcija | ROCKO |
| Biezums | 1.8 cm |
| Piemērots vannas istabai | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Штрихкод | 502503518 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ПОЛ ВИНИЛОВЫЙ SPC R089 2400X58X18 КОРИЧНЕВЫЙ