Информация о товаре
| Garums | 250 cm |
|---|---|
| Augstums | 5.6 cm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Materiāls | Plastmasa |
| Produkta veids | Grīdlīstes |
| Zīmols | Salag |
| Kolekcija | SG56 |
| Biezums | 2 cm |
| Krāsas nosaukums | Ozola krās. |
| Piemērots vannas istabai | Jā |
| Papildus informācija | Grīdlīstes tiek piestiprinātas ar dībeļiem - 000051194423. Stiprinājumi nav iekļauti komplektācijā. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Штрихкод | 501745691 |
Аксессуары для лент:
Внутренний угол – 000051110487
Наружный угол – 000051110488
Соединения – 000040080245
Концевые наконечники – 000051110486
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ПОЛОВАЯ ДОСКА SG5073