Информация о товаре
| Garums | 50 cm |
|---|---|
| Platums | 25 cm |
| Biezums | 1 cm |
| Flīžu tips | Keramika |
| Flīžu mērķis | Sienas |
| Produkta veids | Flīzes |
| Zīmols | Stn Ceramica |
| Kolekcija | Aura |
| Modelis | BEIGE |
| Formāts | 25 x 50 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 13 |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 1.625 |
| Piemērots izmantošanai ārā | Nē |
| Flīžu virsma | Gluds |
| Flīžu modelis | Marmora imitācija |
| Krāsas nosaukums | Gaiši brūna krās. |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Klase | Pirmais |
| Rektificēts | Nē |
| Izturība pret salu | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Uzmanību! | Pirms flīžu līmēšanas ieteicams pārbaudīt toni, ražošanas partiju un kvalitāti. Ieteicams ņemt vērā piegādātāja ieteikumus un norādījumus uz iepakojuma. |
| Izcelsmes valsts | Spānija |
| Штрихкод | 501982930 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ПЛИТКИ СТЕН АУРА БЕЙДЖ 25X50 (1.625 )