Информация о товаре
| Garums | 220 cm |
|---|---|
| Augstums | 7.5 cm |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Materiāls | Plastmasa |
| Produkta veids | Grīdlīstes |
| Zīmols | Salag |
| Kolekcija | SG75 |
| Biezums | 2.4 cm |
| Krāsas nosaukums | Pelēka ozola krās. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Grīdlīstes tiek stiprinātas ar dībeļiem - 000051194423. Stiprinājumi nav iekļauti komplektā. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Штрихкод | 502307530 |
Подходящие аксессуары для плинтуса:
Внутренний угол – 000040142324
Внешний угол – 000040142334
Соединения – 000040142329
Концевые элементы – 000040142319
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: Плинтус SG75 / 2.2M ПЕСЧАНЫЙ ДУБ