Информация о товаре
| Garums | 240 cm |
|---|---|
| Augstums | 8 cm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Materiāls | Koksnes šķiedras |
| Produkta veids | Grīdlīstes |
| Zīmols | - |
| Kolekcija | - |
| Platums | 1.5 cm |
| Biezums | 1.5 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Krāsas nosaukums | Ozola krās. |
| Papildus informācija | Stiprinājumi nav iekļauti preces komplektācijā. Grīdlīstes tiek stiprinātas ar "CH23" kronšteiniem - 000051050681 vai līmētas ar montāžas līmi. Neizmantojiet silikona līmi. Izgatavotas no laminētām koka šķiedrām. |
| Izcelsmes valsts | Austrija |
| Штрихкод | 501988936 |
Ламинированный деревянный плинтус с имитацией дуба, предназначенный для крепления с помощью скоб (CH23) или клея.
- Размеры: 240 x 8 x 1.5 см
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ПЛИНТУС 549989 FU084L2.4M15X80MMD3597