Информация о товаре
| Garums | 240 cm |
|---|---|
| Augstums | 8 cm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Materiāls | Koksnes šķiedras |
| Stiprinājums | Līmējamas vai stiprināmas sijas |
| Produkta veids | Grīdlīstes |
| Zīmols | Neuhofer Holz |
| Kolekcija | - |
| Biezums | 1.5 cm |
| Krāsas nosaukums | Egles krās. |
| Piemērots vannas istabai | Nē |
| Papildus informācija | Stiprinājumi nav iekļauti preces komplektācijā. Grīdlīstes tiek stiprinātas ar stiprinājumiem „CH23“ - 000051050681 vai līmētas ar montāžas līmi. Neizmantojiet silikona līmi. Izgatavotas no laminētām koka šķiedrām. |
| Izcelsmes valsts | Austrija |
| Штрихкод | 501907098 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ПЛИНТУС 548469 FU084L 2.4М 15X80MM