Информация о товаре
| Garums | 11.5 cm |
|---|---|
| Darbības zonas garums | 90 mm |
| Zobu solis | 6.5 - 21 mm |
| Piemērots griešanai | Sauss |
| Vienību skaits iepakojumā | 21 |
| Produkta veids | Figūrzāģa komplekts |
| Zīmols | Skil |
| Apstrādes materiāls | Koks, Metāla, Plastmasas |
| Plāksnes biezums | 1.2 - 1.95 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | 3x 75x52x21MM 21TPI; 3x 116x90x1.25MM 10TPI; 3x 83x60x1.25MM 13TPI; 3x 100x75x1.15MM 10TPI; 3x 100x75x1.75MM 8.5TPI; 3x 100x75x1.95MM 6.5TPI; 3x 115x90x1.2MM 8TPI |
| Штрихкод | 502222675 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ПИЛКИ ДЛЯ ЛОБЗИКА SKIL 21 ШТ.