Информация о товаре
| Tilpums | 850 ml |
|---|---|
| Sasalšanas laiks | 10 min |
| Siltumvadītspējas koeficients, W/(mk) | 0.034 |
| Produkta veids | Putas |
| Zīmols | Penosil |
| Kolekcija | GoldGun 65 Plus |
| Patēriņš | Līdz 25 m/70 l, ar 4x4 cm atstarpi. |
| Krāsa | Dzeltena krās. |
| Darba temperatūra | -15 - 30 °C |
| Papildus informācija | Nemainīgi vislabākās kvalitātes un visaugstākās izlaides pistona putas siltuma un skaņas izolācijai visprasīgākajiem lietotājiem un vissmagākajos apstākļos. |
| Metāla apsmidzināšanai | Jā |
| Sastāvs | Vienkomponenta poliuretāna putas |
| Izmantošana | Logu un durvju blīvēšana, siltuma un skaņas izolācija, spraugu un atveru aizpildīšana. |
| Signālvārds | BĪSTAMI |
| Bīstamības paziņojumi | EUH204 Satur izocianātus. Var izraisīt alerģisku reakciju., H222 Īpaši viegli uzliesmojošs aerosols., H229 Tvertne zem spiediena: karstumā var eksplodēt., H315 Kairina ādu., H317 Var izraisīt alerģisku ādas reakciju., H319 Izraisa nopietnu acu kairinājumu., H332 Kaitīgs ieelpojot., H334 Ja ieelpo, var izraisīt alerģiju vai astmas simptomus, vai apgrūtināt elpošanu., H335 Var izraisīt elpceļu kairinājumu., H351 Ir aizdomas, ka var izraisīt vēzi., H373 Var izraisīt orgānu bojājumus ilgstošas vai atkārtotas iedarbības rezultātā. |
| Piesardzības frāze prevencijas dēļ | P101 Medicīniska padoma nepieciešamības gadījumā attiecīgā informācija ir norādīta uz iepakojuma vai etiķetes., P102 Sargāt no bērniem., P210 Sargāt no karstuma, karstām virsmām, dzirkstelēm, atklātas uguns un citiem aizdegšanās avotiem. Nesmēķēt., P211 Neizsmidzināt uz atklātas uguns vai citiem aizdegšanās avotiem., P251 Nedurt vai nededzināt, arī pēc izlietošanas., P271 Izmantot tikai ārā vai labi vēdināmās telpās., P280 Izmantot aizsargcimdus/aizsargapģērbu/acu aizsargus/sejas aizsargus/dzirdes aizsarglīdzekļus. |
| Drošības prasību apzīmējums. Reakcija | P304 + P340 IEELPOŠANAS GADĪJUM : nogādāt cietušo svaigā gaisā un nodrošināt netraucētu elpošanu., P305 + P351 + P338 SASKARĒ AR ACĪM: Uzmanīgi izskalot ar ūdeni vairākas minūtes. Izņemt kontaktlēcas, ja tās ir ievietotas un ja to var vienkārši izdarīt. Turpināt skalot. |
| Drošības prasību apzīmējums. Uzglabāšana | P410 + P412 Aizsargāt no saules gaismas. Nepakļaut temperatūrai, kas pārsniedz 50 °C/122°F. |
| Drošības prasību apzīmējums. Iznīcināšana | P501 Atbrīvoties no satura/ tvertnes saskaņā ar vietējiem/ reģionālajiem/ nacionālajiem/ starptautiskajiem noteikumiem. |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Штрихкод | 502518227 |
Профессиональная (пистолетная) монтажная пена с повышенной плотностью и устойчивостью. Очень низкий коэффициент расширения, при достижении препятствия - не расширяется. Особенно высокая производительность. Отлично подходит для работ, где используются большие объёмы пены.
Подходит для любых погодных условий (рабочая температура до -20 °C), быстрое время затвердевания.
Пена для пистолета используется для герметизации оконных рам, дверных створок, крепления труб и плитки, заполнения щелей и полостей.
Подходит для любых погодных условий (рабочая температура до -20 °C), быстрое время затвердевания.
Пена для пистолета используется для герметизации оконных рам, дверных створок, крепления труб и плитки, заполнения щелей и полостей.
Температура воздуха при использовании от –20 °C до + 30 °C, лучшие результаты достигаются при температуре +20 °C.
Температура баллона должна быть от +5 °C до +25 °C, лучшие результаты достигаются при температуре +20 °C.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Больше от Penosil
Написать отзыв
Написать отзыв о: ПЕНА PENOSIL GOLDGUN 65 PLUS 850ML