Информация о товаре
| Garums | 900 mm |
|---|---|
| Platums | 30 mm |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Produkta veids | Kāpņu leņķis |
| Zīmols | Cezar |
| Apdares darbiem | Iekštelpu |
| Augstums | 30 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Штрихкод | 502419081 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ПВХ ПРИПОДНЯТАЯ ПРОФИЛЬ KL30X30 0.9M P.OZ.