Информация о товаре
| Garums | 220 cm |
|---|---|
| Augstums | 6 cm |
| Krāsa | Grafīta krās. |
| Materiāls | Putuplasts |
| Stiprinājums | Ar klipsi |
| Produkta veids | Grīdlīstes |
| Zīmols | Cezar |
| Kolekcija | MasterLine |
| Biezums | 1.5 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Krāsas nosaukums | Antracīta krās. |
| Piemērots vannas istabai | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Stiprinājumi nav iekļauti preces komplektācijā. Grīdlīstes tiek stiprinātas ar stiprinājumiem „CH23” - 000051050681 vai līmētas ar montāžas līmi. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Штрихкод | 502569038 |
Принадлежности для плинтуса:
| Внутренний угол – 000101000874 |
| Внешний угол – 000101000875 |
| Соединители – 000101000877 |
| Концевые заглушки – 000101000876 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ПВХ ПЛИНТУС 520 15X60X2.2 АНТРАЦИТОВЫЙ