Информация о товаре
| Platums | 7 m |
|---|---|
| Garums | 5 m |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Svars, g/m² | 120 |
| Ūdensizturīgs | Jā |
| Produkta veids | Tenti |
| Zīmols | - |
| Vispārējie izmēri | 700 x 500 cm |
| Krāsa | Zaļa krās. |
| Ar alumīnija gredzeniem | Jā |
| Izturīgs pret pelējumu | Nē |
| Штрихкод | 500502637 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ПАЛАТКА ПРОФ 5X7М 120ГР/М2 Т.ЗЕЛЕНЫЙ