Информация о товаре
| Ligzdu skaits | 8 ligzdas |
|---|---|
| Vada garums | 3 m |
| Spriegums | 250 V |
| Zemējuma kontakti | Jā |
| Ar slēdzi | Jā |
| Produkta veids | Pagarinātāji |
| Zīmols | Brennenstuhl |
| Sērija | ECO-LINE |
| Strāvas stiprums | 16 A |
| Vada tips | 3 x 1,5 mm² |
| Krāsa | Balta krās. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Vada diametrs: 3 mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 501734523 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ПАГАР. 1159320028 3M 8V 3X1.5 БЕЛЫЙ