Информация о товаре
| Savietojamie ražotāji | Universāls |
|---|---|
| Instrumentam | Universāls |
| Zīmols | Haushalt |
| Produkta veids | Birste |
| Garums | 5 mm |
| Platums | 11 mm |
| Augstums | 19 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Papildus informācija | Pielietojums: Universāls. Daudzums: 2 gab. Izmērs: 11 x 19 x 5 mm |
| Izcelsmes valsts | Taizeme |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Штрихкод | 501999611 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ОГЛЯД 30-00-303-А