Информация о товаре
| Savietojamie ražotāji | Universāls |
|---|---|
| Instrumentam | Universāls |
| Zīmols | Haushalt |
| Produkta veids | Birste |
| Garums | 8 mm |
| Platums | 5 mm |
| Augstums | 11 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Papildus informācija | Pielietojums: Universāls. Daudzums: 2 gab. |
| Izcelsmes valsts | Taizeme |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Штрихкод | 501999626 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ОГЛИЧИТЕЛЬ 30-X385-BB