Информация о товаре
| Garums | 250 mm |
|---|---|
| Svars | 0.09 kg |
| Maksimālais griezums materiāla biezumā | 1.2 mm |
| Griešanas puse | Pa labi |
| Produkta veids | Šķēres |
| Zīmols | Stanley |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Штрихкод | 502360038 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: Ножницы металлические -правые FATMAX250MM