НАРУЖНЫЕ ДВЕРИ VU CELLO 6R 10X21K КОРИЧНЕВЫЕ
€329,86
Pieejams uzreiz
Информация о товаре
| Lietošanas nosacījumi | Ārā |
|---|---|
| Augstums | 209 cm |
| Platums | 99 cm |
| Biezums | 6.2 cm |
| Atvēršanas virziens | Kreisais |
| Produkta veids | Durvis |
| Zīmols | Viljandi |
| Modelis | Cello 6R |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Virsmas materiāls | Koks |
| Vērtnes virsma | Profilēts, ar stiklu |
| Iekļauts durvju rāmis | Jā |
| Штрихкод | 501914096 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: НАРУЖНЫЕ ДВЕРИ VU CELLO 6R 10X21K КОРИЧНЕВЫЕ