НАРУЖНАЯ ДВЕРЬ ANDREA 7 КОРИЧНЕВЫЕ 9X21 СЛЕВА
€346,36
Pieejams uzreiz
Информация о товаре
| Lietošanas nosacījumi | Ārā |
|---|---|
| Augstums | 208.8 cm |
| Platums | 89 cm |
| Biezums | 6.2 cm |
| Atvēršanas virziens | Kreisais |
| Produkta veids | Durvis |
| Zīmols | Viljandi |
| Kolekcija | Andrea |
| Modelis | 7 |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Virsmas materiāls | Alumīnijs, Koks |
| Vērtnes virsma | Profilēts, ar stiklu |
| Ieteicamais urbuma augstums sienā | 210 cm |
| Ieteicamais urbuma platums sienā | 90 cm |
| Saistīti produkti (nopērkami atsevišķi) | 000051218274 |
| Komplekts | Kāpnes ir iekļautas. |
| Iekļauts durvju rāmis | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Rokturis, slēdzene, cilindrs un apkakle tiek pārdoti atsevišķi |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Штрихкод | 500964945 |

Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: НАРУЖНАЯ ДВЕРЬ ANDREA 7 КОРИЧНЕВЫЕ 9X21 СЛЕВА