Информация о товаре
| Materiāls | Metāls |
|---|---|
| Pārklājums | Cinkots |
| Garums | 200 mm |
| Platums | 96 mm |
| Produkta veids | Montāžas plāksne |
| Zīmols | Haushalt |
| Krāsas nosaukums | Cinka krās. |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Biezums | 1.3 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Kaste satura iepakošanai | 20 |
| Papildus informācija | Biezums: 1.3 mm. Produkta veids: Montāžas plāksne. Pārklājums: Cinkots |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Штрихкод | 500231720 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: НАГЛУ ПЛАСТИНА 200X96X1.3 ACF1