Информация о товаре
| Zāles pļāvēja tips | Stumjams |
|---|---|
| Pļaušanas augstums (Maks) | 70 mm |
| Pļaušanas augstuma regulēšana | Centrālais |
| Zāles savākšana | Jā |
| Svars | 17.8 kg |
| Produkta veids | Akumulatora zāles pļāvēji |
| Zīmols | Makita |
| Modelis | DLM432Z |
| Elektriskā dzinēja tips | Ar sukām |
| Pļaušanas augstums (Min) | 25 mm |
| Darba platums | 43 cm |
| Maksimums ieteicamā pļaušanas platība līdz | 575 m² |
| Pļaušanas augstuma pozīcijas | 13 |
| Zāles ķemme | Nē |
| Zāles mulcēšana | Jā |
| Zāles izmešana sānos | Nē |
| Zāles izmešana aizmugurē | Nē |
| Savākšanas maisa tilpums | 50 l |
| Jauda | 950 W |
| Krāsa | Melna krās., Zila krās. |
| Korpusa materiāls | Plastmasa |
| Riteņu materiāls | Plastmasa |
| Priekšējo riteņu diametrs | 14 cm |
| Aizmugurējo riteņu diametrs | 16 cm |
| Akumulatora tips | Li-Ion |
| Akumulators iekļauts komplektā | Nē |
| Lādētājs iekļauts | Nē |
| Nepieciešamais akumulatoru skaits | 2 |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Uzlādes laiks | 90 min |
| Trokšņa līmenis | 80 dB |
| Ar salokāmu rokturi | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Z versija bez akumulatoriem un lādētāja komplektā. Ieteicams izmantot platībām līdz 575 m2. Darbojas no 2x18V akumulatoriem. Uzlādes laiks: 90min. Trokšņa līmenis: 80 dB. Polsterēts rokturis |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 502135844 |
Мощная и компактная беспроводная газонокосилка с функцией мульчирования.
Прочный пластиковый корпус, регулировка высоты с помощью одного рычага, большие колеса с шариковыми подшипниками для удобного использования. Ширина скашивания 43 см, вес всего 17,5 кг. Рекомендуется для площадей до 575 м². Z-версия без аккумуляторов и зарядного устройства.
Преимущества для пользователя:
- Регулировка высоты с помощью одной ручки.
- Удобная рукоятка с возможностью легкой складки.
- Инструменты 36V работают от двух 18V аккумуляторов. У инструмента есть индивидуальная розетка для каждого аккумулятора.
- Z-версия без аккумуляторов и зарядных устройств.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: МАНГИР DLM432Z 2X18V 43CM Z-СЕРИЯ