Информация о товаре
| Garums | 125 cm |
|---|---|
| Ar rokturi/kātu | Jā |
| Darbības daļa | Smails |
| Produkta veids | Lāpstas |
| Zīmols | Fiskars |
| Darbības zonas garums | 29 cm |
| Darbības zonas platums | 19.3 cm |
| Svars | 1.9 kg |
| Roktura saliekšanas leņķis | 17 ° |
| Stieņa saliekšanas leņķis | 26 ° |
| Darba daļu materiāls | Tērauds |
| Kāta materiāls | Nerūsējošais tērauds, Plastmasa |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Rakšanai akmeņainā, mālainā un smagā zemē. Kāts no tērauda caurules ar plastmasas pārklājumu. Kāta leņķis pret asmeni 26°. Uzasināts asmens. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Штрихкод | 502509657 |
Эргономично спроектированная лопата гарантирует удобную рабочую позу. Длинная ручка и угол подъема 40° снижают нагрузку на спину и плечи, а изогнутая рукоятка обеспечивает естественное хватание. Ручка из стальной трубы с пластиковым покрытием, защищающим от холода. Угол ручки 17° позволяет руке занимать естественное положение. Сварное соединение лопаты и ручки. Лезвие лопаты заточено для лучшего проникновения в почву. Подходит для копания в каменистом, глинистом и тяжелом грунте. Угол ручки относительно лезвия 26°.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ЛОПАТА ERGO С РУЧКОЙ АСА 1066708