Информация о товаре
| Garums | 2600 mm |
|---|---|
| Platums | 12 mm |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Produkta veids | Apdares lentes |
| Zīmols | - |
| Augstums | 9 mm |
| Biezums | 9 mm |
| Krāsas nosaukums | Alumīnija krās. |
| Vienību skaits iepakojumā | 50 |
| Izcelsmes valsts | Spānija |
| Штрихкод | 502597501 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ЛИСТ АЛЮМ 12ММ/2.5М МИЛ ФИН НАТ MAT