Информация о товаре
| Garums | 930 mm |
|---|---|
| Platums | 35 mm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Produkta veids | Apdares lentes |
| Zīmols | Cezar |
| Apdares darbiem | Iekštelpu |
| Augstums | 1.5 mm |
| Krāsas nosaukums | Gaiši brūna krās. |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Штрихкод | 502638604 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ЛИСТ АЛЮМ. ПОЛ. ОТД. LWP35 0.93М G.ОЗ.