Информация о товаре
| Garums | 20 cm |
|---|---|
| Ar paplašinātāju | Jā |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Produkta veids | Spīles |
| Zīmols | Okko |
| Platums | 6 cm |
| Svars | 0.6 kg |
| Materiāls | Metāls, Plastmasa |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Garums: 200 mm. Platums: 60 mm. Materiāls: Plastmasa, Metāls |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 502150338 |
Вagner SDH подходит для зажимных соединений и соединения составных предметов. Размеры зажима: 200 x 60 мм.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ЛИПСПИЛЫ 103020 200X60MM