ЛЕНТА ДЛЯ КОМПЛЕКТАЦИИ ДИМОХОДА BRIKO 30X500 ЧЕРНЫЙ
€14,14
Pieejams uzreiz
Информация о товаре
| Materiāls | Alumīnijs, Gumija |
|---|---|
| Krāsa | Melna krās. |
| Produkta veids | Izolācijas lentes |
| Zīmols | - |
| Garums | 5 cm |
| Platums | 30 cm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Materiāls: Alumīnijs, Gumija. Krāsa: Melns. Garums: 500 cm. Platums: 30 cm |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Штрихкод | 501711408 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ЛЕНТА ДЛЯ КОМПЛЕКТАЦИИ ДИМОХОДА BRIKO 30X500 ЧЕРНЫЙ