Информация о товаре
| Garums | 1270 mm |
|---|---|
| Darbības zonas platums | 224 mm |
| Darba daļu materiāls | Metāls |
| Ar rokturi/kātu | Jā |
| Rakšanas mērķis | Universāls |
| Produkta veids | Liekšķēre |
| Zīmols | Forte Tools |
| Svars | 2.1 kg |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Garums: 224 - 1270mm. Darbības zonas platums: 224 mm. Svars: 2.1 kg. Darba daļu materiāls: Metālu sakausējums |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Штрихкод | 502158178 |
ЛЕЙКШКЕРЕ FORTE TOOLS FT10, 1270 ММ
Эту лопату можно использовать очень универсально для выравнивания различных поверхностей, песка, гравия, земли, рыхлых материалов или засыпки. Эргономичная металлическая ручка лопаты с удобным держателем обеспечивает правильную, стабильную позу во время работы и снижает мышечное напряжение.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ЛЕЙКШКЕРЕ FORTE TOOLS 1.27М