ЛЕЗВИЕ ДЛЯ НОЖОВОЙ ПИЛЫ 152MM B-05038 ДЛЯ МЕТАЛЛА
€8,07
Pieejams uzreiz
Информация о товаре
| Garums | 15 cm |
|---|---|
| Darbības zonas garums | 130 mm |
| Zobu solis | 7 - 18 mm |
| Piemērots griešanai | Slapjš |
| Vienību skaits iepakojumā | 5 |
| Produkta veids | Figūrzāģis |
| Zīmols | Makita |
| Svars | 0.8 kg |
| Apstrādes materiāls | Koks, Loksnes, Metāla, Plastmasas |
| Plāksnes biezums | 1.5 - 77 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Darbības zonas garums: 130 mm. Plāksnes biezums: 1.5 - 77mm. Piemērots griešanai: Slapjš |
| Штрихкод | 500934772 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ЛЕЗВИЕ ДЛЯ НОЖОВОЙ ПИЛЫ 152MM B-05038 ДЛЯ МЕТАЛЛА