КУРОРТ ДИСТРИБЮТОР OL.10006 294X152X70 (2-8)
€2,15
Pieejams uzreiz
Информация о товаре
| Materiāls | Plastmasa |
|---|---|
| Krāsa | Balta krās., Brūna krās. |
| Aizsardzības līmenis (IP) | IP30 |
| Uzstādīšana | Zemapmetuma |
| Zīmols | Pawbol |
| Modelis | OL.10006 |
| Garums | 29.1 cm |
| Platums | 15.3 cm |
| Augstums | 7 cm |
| Komplekts | Vāks un skrūves |
| Papildus informācija | Aizsardzība: IP30 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Штрихкод | 502119640 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: КУРОРТ ДИСТРИБЮТОР OL.10006 294X152X70 (2-8)