Информация о товаре
| Auklas forma | Noapaļota |
|---|---|
| Ar dībeli | Jā |
| Diametrs | 20 mm |
| Produkta veids | Kabeļu skavas |
| Zīmols | Haushalt |
| Garums | 60 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Papildus informācija | Tapa 6x30 mm |
| Izcelsmes valsts | Itālija |
| Штрихкод | 502071006 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: КРЕПЛЕНИЕ КАБЕЛЯ M6X30 D20 2ШТ