Информация о товаре
| Materiāls | Plastmasa |
|---|---|
| Krāsa | Melna krās., Pelēka krās. |
| Paneļa pielietojums | Elektrisko ierīču montāžai |
| Zīmols | ETI |
| Moduļu skaits | 4 |
| Uzstādīšana | Virsapmetuma |
| Aizsardzības līmenis (IP) | IP65 |
| Augstums | 201 mm |
| Platums | 128 mm |
| Dziļums | 120 mm |
| Komplekts | Skavas PE/N |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Штрихкод | 500955386 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: КОРПУС РАСПРЕДЕЛИТЕЛЬНЫЙ ECH4G IP65 4 МОД