Информация о товаре
| Garums | 10.1 cm |
|---|---|
| Diametrs | 6.5 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Metāla |
| Produkta veids | Urbju komplekts |
| Zīmols | Bosch |
| Darbības zonas garums | 6.3 cm |
| Urbja tips | HSS |
| Komplekts | 13 gabali: 1,5-6,5 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 13 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Urbju komplekts metālam. Turētājs |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 500552078 |
- Тип: комплект металлических спиральных сверл
- Стандарт DIN: DIN 338
- Диаметр сверления: 1,5/2/2,5/3/3,2/3,5/4/4,5/4,8/5/5,5/6/6,5 мм
- Материал (сверло): прокатный HSS
- Подходит для материалов: металл / цветные металлы / PVC
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: КОМПЛЕКТ 13 СВЕРЛ У МЕТАЛЛЕ PROMOLINE