Информация о товаре
| Vadītāja materiāls | Vara monolīts |
|---|---|
| Kodola dzīslas (xlpe) | 6 mm² |
| Daudzums iepakojumā | 100 m |
| Kodolu skaits | 4 |
| Produkta veids | Kabeļi |
| Zīmols | Lietkabelis |
| Modelis | CYKY-L |
| Nominālais spriegums | 750 V |
| Vadītāja tips | Ar vienu stiepli |
| Izolācijas slāņa materiāls | Polivilhlorīds (PVC) |
| Krāsa | Melna krās. |
| Korpusa materiāls | Polivilhlorīds (PVC) |
| Kabeļa forma | Apļveida |
| Vadītāja forma | Apaļš |
| Ekranējums | Nav |
| Darba temperatūra | -5 - 40 °C |
| Degšanas klase: | Eca |
| Papildus informācija | Kabeļi ir paredzēti elektrības padevei un sadalei sausā, mitrā telpā, atklātā sausā, mitrā vidē. Kabeļus var likt zemē. Vads ir rūdīta vara stieple, cieta, 1. klase pēc LST EN 60228+AC, pārklāta ar PVC izolāciju. Izolētie serdeņi ir savīti kopā un pārklāti ar iekšējo pildvielu un PVC apvalku. Kabelis pilnībā atbilst Eiropas Savienības direktīvai 2011/65/ES par noteiktu bīstamu vielu izmantošanas ierobežošanu elektriskās un elektroniskās iekārtās. Kabelis pilnībā atbilst Eiropas Savienības Zemsprieguma direktīvas 2014/35/ES prasībām. Kabelis atbilst Eiropas Parlamenta un Padomes regulas Nr.305/2011 prasībām. Ugunsreakcijas klase Eca. Temperatūra uzstādīšanas laikā -5°C - +40°C. Darba temperatūra -30°C - +70°C. Liesmas izplatīšanās testi: liesmas tests saskaņā ar LST EN 60332-1-2. Zemējuma vads: Zaļš/dzeltens, saskaņā ar LST EN 50396. |
| Izcelsmes valsts | Lietuva |
| Штрихкод | 501851264 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: Кабель CYKY-L 4X6 ЧЕРНЫЙ (100)