Информация о товаре
| Garums | 29.5 cm |
|---|---|
| Izolācija | Jā |
| Izolācijas līdz | 1000 V |
| Elastīgs | Nē |
| Ar indikatoru | Nē |
| Produkta veids | Komplekts |
| Zīmols | Okko |
| Svars | 329 kg |
| Materiāls | Gumija, Metāls |
| Magnētiskā galviņa | Nē |
| Ar uzglabāšanas futlāri | Nē |
| Vienību skaits iepakojumā | 8 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Gumijots rokturis |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 502231408 |
{"lv":"
- n
- Рукоятка с нескользящим покрытием.
- Оптимальная передача силы.
- Петля для подвешивания.
- Закаленный бит.
- Нескользящая обработка поверхности.
- Изготовлен из хромованадиевой стали.
- В комплекте 8 отверток
n
n
n
n
n
n
n
n
"}
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ИЗОЛИРОВАННЫЕ ОРШИРЫ YF20308 8 ШТ.