Информация о товаре
| Platums | 20 m |
|---|---|
| Garums | 15 m |
| Materiāls | Polipropilēns (PP) |
| Svars, g/m² | 65 |
| Ūdensizturīgs | Jā |
| Produkta veids | Tenti |
| Zīmols | Okko |
| Modelis | Tarpaulin |
| Vispārējie izmēri | 2000 x 1500 cm |
| Krāsa | Zaļa krās. |
| Ar alumīnija gredzeniem | Jā |
| Izturīgs pret pelējumu | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Ar alumīnija gredzeniem: Jā. Ūdensizturīgs: Jā. Izturīgs pret pelējumu: Jā |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 502004216 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ЗЕЛЕНАЯ ПЛЕНКА 15X20М 65GSM