Информация о товаре
| Zvana tips | Ar vadu |
|---|---|
| Zvana barošana | Elektriskā tīkla |
| Zvana melodiju skaits | 1 |
| Krāsa | Brūna krās., Pelēka krās., Zelta krās. |
| Produkta veids | Durvju zvani |
| Zīmols | Zamel |
| Skaņas stiprums | 71 dB |
| Krāsas nosaukums | Brūna krās., Pelnu krās., Zelta krās. |
| Garums | 364 mm |
| Platums | 230 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Komplekts | Zvans |
| Papildus informācija | Aizsardzības līmenis (IP): IP20 |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Штрихкод | 500553702 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ЗВОНКИ GRS-941M CLASSIC ZAMEL