Информация о товаре
| Kāta veids | Grābeklis |
|---|---|
| Garums | 1.6 m |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Diametrs | 25 mm |
| Produkta veids | Grozāms |
| Zīmols | Fiskars |
| Platums | 25 mm |
| Augstums | 25 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Svars: 350 g. Diametrs: 3 cm. |
| Izcelsmes valsts | Somija |
| Штрихкод | 501084128 |
Сменная длина для граблей серии Fiskars Solid. Длина: 160 см.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ДЛИНА ДЛЯ ГРЯДЕОК FISKARS SOLID